Ačiū už puikią prekę ir greitą pristatymą. Gražios dienos :)
Patiko operatyvumas, nors ir buvo švenčių laikotarpis.
Labai gera piniginė, talpi.
Esu pirkiniu patenkinta: rankinė, kokios ir tikėjausi, kainos nesikandžioja, lankstus apmokėjimas, paprastas pirkimas - žodžiu, rekomenduoju.
Piniginė puiki - viršijo lūkesčius. Rekomenduoju!
Per tuos karščius užmiršau jums padėkoti už atsiųstą piniginę. Labai tiko ir patiko, kad labai greitai viską sutvarkėt. Ačiū. Pirksim ir toliau pas jus.
Pirkau rankinę darbui. Pirkiniu esu patenkinta. Pasiūlymas - daugiau spalvų!
Rankinė puiki. Bendrausime ir ateityje.
Rankinė tokia kokios tikėjausi. Rekomenduoju!
Esu pas jus jau pirkusi bordo rankine ir pinigine. Esu labai patenkinta. Ačiū
Ačiū už kokybę ir labai greitą pristatymą.