Apie CityBags.lt

 • CityBags.lt internetinėje parduotuvėje siūlome tik pačių asmeniškai atrinktus ir tiesiai iš Italijos parsivežtus modelius. Atrinkdami modelius remiamės savo ir ilgamete partnerių patirtimi bei patarimais, kurie sukaupti per daugiau nei 20 metų dirbant odinės galanterijos srityje. Derindami patirtį, patarimus ir Jūsų – CityBags.lt klientų – pageidavimus, atsirenkame pačius naujausius, stilingiausius, o kartu ir patogius bei praktiškus rankinių ir kuprinių modelius.

  Didžiuojamės, kad kiekvieną prekę apžiūrime ir atsirenkame patys! Tikime, kad mūsų atrinkta ir jau pamilta prekė – nudžiugins ir Jus!

  Siūlome rinktis kokybiškas itališkas prekes internetu, nes tai yra:
  1) PIGIAU – galime pasiūlyti kur kas geresnę kainą internetu (nereikia į galutinės kainos kaštus įtraukti pardavėjų atlyginimų ar parduotuvės nuomos mokesčių);
  2) PATOGU – elektroninė parduotuvė taikosi prie Jūsų - nereikia taikytis prie parduotuvės darbo laiko. Prisėskite kada Jums patogu - per kavos ar pietų pertraukėlę, po darbų, ar atsiradus įkvėpimui - elektroninė parduotuvė visada atidaryta ir laukia Jūsų;
  3) SAUGU - yra galimybė atsiskaityti grynaisiais arba kortele, kai prekę jau laikysite Savo ranksose;
  4) GRĄŽINIMAS - jeigu prekė neatitiko Jūsų lūkesčių ar vis dėlto netenkina jos kokybė - visada ją galima grąžinti, taisyti arba keisti.

  Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pageidavimų, siūlymų ar pastabų. Juos galite pateikti:
  1) El. paštu: info@citybags.lt
  2) Palikdami įvertinimą ar atsiliepimą Facebook: https://www.facebook.com/citybags.lt/
  3) Grįžtamojo ryšio anketoje: https://goo.gl/forms/hzdo92u5e9OIfLzp1 -

  Nuoširdžiai,
  Jūsų CityBags.lt