KEISTA, BET AR ŽINOTE...

Tiesa yra ta, kad nesvarbu kiek skirtingų drabužių, batų ar makiažo priemonių mes įsigytumėme, bet rankinė visuomet bus būtent tas aksesuaras kuris apie mus pasako daugiausiai. Mums, moterims, rankinė netgi nėra vien tik aksesuaras – ji tarsi draugė, kuri kartu praktiškai visur ir visada, kur telpa patys svarbiausi ir brangiausi mūsų daiktai ir be kurios jaučiamės tarsi be rankų.
Taigi neabejotinai šaunu, kad rankinės yra, bet yra ir keletas tikrai įdomių, o kartais netgi ir keistokų faktų apie šias nepakeičiamas mūsų kompaniones. Ar žinojote...
  

5 PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI ODINĘ RANKINĘ

Mes, moterys, labai skirtingos. Skiriasi mūsų įpročiai, pomėgiai, norai. Ir rankines renkamės kiekvina pagal save – kas gražu, kiek daiktų kas dieną mėgstame turėti šalia, kurias savo savybes norime pabrėžti (griežta, romantiška, drąsi).

Vienos tą pačią rankinę nešioja ir žiemą ir vasarą, įvairiomis progomis. Kitos – turi kelias rankines ir jas derina prie drabužių ar nuotaikos. Bet kuriuo atveju, rankinė – tarsi geriausia draugė, mus lydi kiekvieną dieną, saugo svarbiausius mūsų daiktus, o jeigu neturime jos ant peties – tarsi kažko trūksta. Išsirinkti rankinę – atsakingas dalykas ir liūdna ar net pikta, kai mylima rankinė nusidėvi ir tenka ją pakeisti nauja.

Žemiau pateikiame 5 paprastus patarimus, kurie padės jums pasirūpinti savo rankine ir ji tarnaus žymiai ilgiau!